[PL] praca w Niemczech dla elektryków, elektromonterów, zagraniczne projekty

Kontakt Maciej Waszkiewicz
Kontakt / Deutschland
Adresse in Polen
INITEC
ul. Gwiaździsta 62 lok. 12/2
E-mail: waszkiewicz@initec.pl
CV na adres jobs@initec.pl
Telefon: +48504279734

Opis

Firma INITEC (nie jesteśmy agencją pracy !!! pracujesz znami i dla nas, firma rodzinna) realizuje prace elektryczne na terenie Niemiec, Austrii, Czech, Holandii poszukuje doświadczonych instalatorów z branży elektrycznej dla naszej firmy. Jesteś zatrudniony u nas. UWAGA: jeśli wóda i dragi są dla Ciebie ważniejesze, nie traćmy czasu. Szukamy osób pozytywnych - budujemy zespoły, które się wspierają.

Zależy nam na ludziach zaangażowanych. Oferujemy rozwój, pomagamy w nauce j. niemieckiego. Podczas projektu za granicą jesteśmy wciąż pod telefonem - będziesz naszym pracownikiem. Jeśli będziesz zainteresowany pomożemy Ci nauczyć się podstaw i komunikacje w j. niemieckim. Rozważ to.

Opis stanowiska:

- montaż instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, halach przemysłowych,centrach handlowych , biurowcach, budynkach użyteczności publicznej
- montaż tras kablowych, gniazdek, przełączników, oświetlenia
- montaż oraz okablowanie szaf elektrycznych i sterujących
- podłączanie urządzeń końcowych

Wymagamy / oczekujemy:

  • WAŻNE: żebyś nie wolał picia od pracy i życia. :)
  • znajomości języka niemieckiego ( min. komunikatywnie - obowiązkowo)
  • ukończonej szkoły kierunkowej lub uprawnień SEP ( jeśli nieaktualne lub ich brak - pomagamy w ich zdobyciu )
  • samodzielnej pracy z rysunkiem technicznym i schematem elektrycznym
  • koleżeńskiego podejścia do pracy
  • dyspozycyjności oraz odpowiedzialności

Zapewniamy:

- umowę o pracę
- opłacone zakwaterowanie w dobrych warunkach
- dobre warunki pracy i płacy, realne bez ukrytych kosztów
- stałe wsparcie personalne
- wypłacalność oraz ciekawe wyzwania zawodowe
- terminowe wynagrodzenie
- samochód służbowy

Nie ma znaczenia z jakiego regionu Polski pochodzisz.
Pomożemy w dogodnym dojeździe i zapewnimy hotel w razie problemów z połączeniem.
U nas za nic nie płacisz. To my płacimy Tobie.

CV prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres mailowy.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Nie tolerujemy alkoholu i narkotyków !!!

Lokalizacja

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 16
Wyświetlony: 89
Wygasa: 2019-07-31 23:59:00